Oğlunun Yatağındaki İkinci Bebeği Görünce Şoke Oldu!

Bir anne kamerada oğlu uyurken, karyolasında "hayalet bir bebek" olduğunu gördükten sonra korkudan deliye döndü. Gerçek ise sabah ortaya çıktı.

Oğlunun Yatağındaki İkinci Bebeği Görünce Şoke Oldu!

Küçük çocuğunu bir bebek kamerası aracılığıyla kontrol eden Maritza Elizabeth, yanına yatakta kıvrılmış hayalet bir bebek figürü gördüğünde tam anlamıyla 'çıldırdı'.

Gece boyu zar zor uyuduktan sonra araştırma yaptı ve bebeğinin odasında odasında neyin gizlendiğini keşfetti.

RESİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Facebook'ta viral olan paylaşımda, Maritza olaya açıklık getirdi. Başlangıçta bir 'hayalet' ile karıştırdığı şeyin aslında oğlunun yatağındaki bir bebeğin resmi olduğu ortaya çıktı.

"YATAK KORUYUCU TAKMAYI UNUTMUŞ"

Resim normal olarak yatakta görünmüyor ancak kocası kısa bir süre önce çarşafları değiştirmiş ve yatak koruyucu takmayı unutmuştu.

“Dün gece oğlumun yanında yatakta hayalet bir bebek olduğunu görene kadar iyiydim. Sonra öylesine çıldırmıştım ki, zar zor uyudum. Oğlum uyurken orada fenerle sürünmeyi bile denedim. Sabah araştırma yaptım. Kocamın çarşafı değiştirdiğinde yatak koruyucuyu takmayı unuttuğu ortaya çıktı. Onu öldürebilirim.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 15:13

Özge Doğu

Özge Doğu, 1993 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Posta Gazetesi'nin internet servisinde tecrübe kazanan Özge Doğu, şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER