Öldürdüğü Kadının Beynini Sos Yaptı!

Filipinler'de meydana gelen korkunç olayda 21 yaşındaki adam, bir kadını öldürerek kafasını parçalara ayırdı. Kadının beynini pişirerek pirincin üzerine sos olarak koydu!

Öldürdüğü Kadının Beynini Sos Yaptı!

Dehşet olay Filipinler'de meydana geldi. Lyoyd Bagtong isimli 21 yaşındaki genç adam bir kadını öldürüp, kafasını kestikten sonra beynini pişirip yedi.

KAFASI KAYIP

Saldırgan Talisayan polisi tarafından gözaltına alındı. Polis Bagtong’un evine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta kurbana ait vücudu ve birbirine bağlı bilekler buldu. Ceset sadece bir parça kot pantolonla kaplanmıştı. Kadının kafası ise kayıptı.

Görgü tanıkları kadını, Bagtong ile mezarlığın yakınında tartışırken gördü. İddiaya göre saldırgan, kadının kafasını sanggot denilen keskin, metal bir objeyle vücudundan ayırdı. 

PİRİNCİN ÜZERİNE SOS OLARAK KOYMUŞ

Polis Bagtong’u gözaltına aldığı sırada bel kemerinde benzer bir alet buldu. Saldırganın evinde yapılan aramalarda muhtemelen kadının parçalanmış başını taşırken giydiği kanlı giysiler de bulundu.

Talisayan polis şefi Maribeth Ramoga olayı şu sözlerle anlattı:

“Bagtong’un kadının öldürdüğünü ‘kadını onunla İngilizce konuşunca alt üst olduğunu’ söyleyerek itiraf etti. Kadını öldürdükten sonra kadının başını yardı ve kafatasından beynini çıkardı. Kadının beynini pişirerek pirincin üzerine sos olarak koydu. Son olarak da evinin yakınlarındaki bir boşluğa kafatasını fırlatıp attı." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER