Pokemon Go Oynarken Canından Oldu!

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Mexico eyaletinde Pokemon Go oynayan 21 yaşındaki genç kız talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti

Pokemon Go Oynarken Canından Oldu!

ABD’nin New Mexico eyaletinin Albuqerque şehrinde hayatını sürdüren 21 yaşındaki genç Cayla Campos, dönemin en popüler telefon oyunlarından biri olan Pokemon Go oynamak için sürekli gittiği parkta kan donduran bir cinayete kurban gitti. Campos sıklıkla erkek arkadaşıyla birlikte gittiği parkta, ensesine gelen kurşunla hayata gözlerini yumdu. Hem yapısıyla hem de oynanışıyla mobil bir oyun olarak bilinen ve hareket etmeyi gerektiren, popülerliğini böyle elde etmiş “Pokemon Go” oynamaya giden ikili, aynı parkta bu kez kendilerini bir hırsız grubunun soygununun ortasında buldular. 

HENÜZ TESPİT EDİLEMEDİLER

İddialara göre olay yerinden uzaklaşmaya çalışan ikiliyi fark eden grup, Campos ve erkek arkadaşına sayısız mermi sıktı. Mermilerden biri ensesine gelen Campos, maalesef olayın devamında can verdi. Zanlılar hakkında henüz bir gelişme kaydedemeyen polis ve yetkili diğer ekipler hırsızların bölgeye geldikleri aracın plakasını henüz tespit edemedi ve yüzlerini tanımlayamadı. Yetkililer, olayın kısa sürede bölge halkının yardımı ve işbirliğiyle açıklığa kavuşacağını söylüyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER