THY'den Çin Kararı

Çin'deki korona virüsü yolcu talebinin düşmesine neden oldu. Türk Hava Yolları (THY), 5 Şubat-29 Şubat tarihleri arasında Çin’in Pekin, Guangzhou, Şangay ve Xian şehirlerine yaptığı seferleri azaltacak.

THY'den Çin Kararı

Türk Hava Yolları (THY), Çin’in Pekin, Guangzhou, Şangay ve Xian şehirlerine yaptığı seferleri talep düşüşü nedeniyle 5 Şubat-29 Şubat tarihleri arasında azaltacağını açıkladı.

Bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY), Çin'de yaşanan korona virüsünün etkisiyle bölgeye olan yolcu talebinin düşmesine bağlı olarak Pekin, Guangzhou, Şangay ve Xian seferlerinde azaltmaya gidileceğini açıkladı.

5-29 ŞUBAT'TA SEFERLER AZALTILACAK

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Değerli yolcularımız, Pekin, Guangzhou, Şangay ve Xian uçuşlarımızda bir süredir görülen belirgin talep düşüşü nedeniyle bahse konu noktalara 5 Şubat - 29 Şubat tarih aralığına planlı uçuşlarımızda frekans azaltımına gidilecektir. Ücretsiz bilet değişikliği, iade ve tarih/parkur değişiklik taleplerinizle ilgili olarak //turkishairlines.com üzerinden, Çağrı Merkezlerimizden ya da yetkili Satış Ofislerimizden gerekli destek sağlanacaktır” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER