Türk Ordusuna Katılmak İçin Başvurdular!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'de oluşturulmak istenen terör koridorunu engellemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na bir destek de Azerbaycan gençlerinden geldi.

Türk Ordusuna Katılmak İçin Başvurdular!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'de oluşturulmak istenen terör koridorunu engellemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na bir destek de Azerbaycan gençlerinden geldi. Binden fazla Azerbaycanlı genç gönüllü olarak Türk Ordusuna katılmak istediğini belirtti.

EMİN HASANLI'DAN AÇIKLAMA

Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Sivil Toplum Kuruluşlarına Destek Konseyi Üyesi Emin Hasanlı, "Türkiye'nin Suriye'de hayata geçirdiği operasyonları Azerbaycan gazileri, emekli subaylar, şehit aileleri, gençlerimiz, STK'lar ve bütünlükle Azerbaycan halkı yürekten destekliyor. Muzaffer Türk ordusunun kısa zamanda zafer elde etmesini arzuluyoruz. Azerbaycan gazileri ve gençleri Türk ordusu sıralarında dövüşmek istiyorlar. Biz her zaman kardeş Türkiye'nin ve onun ordusunun yanındayız. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gazilerimize uzun ömür, esenlikler diliyorum. Allah Türk ordusunu galip etsin" açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 13:10

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Khalig jamalov
Khalig jamalov - 4 ay Önce

Türk ordusuna katılmak istiyorum

hasan kamacı
hasan kamacı - 4 ay Önce

onlar karabağı kurtarsın, biz suriyeyi hallederiz.

Osman Uçum
Osman Uçum - 3 hafta Önce

Libya savasmak istiyorum

Osman Uçum
Osman Uçum - 3 hafta Önce

Libya'da savaşmak istiyorum

Turan sixmemmedov
Turan sixmemmedov - 1 hafta Önce

Liviyada savasmak isdiyorum

SIRADAKİ HABER