Uçakta Çekilen Bu Fotoğraf Tartışma Konusu Oldu!

Twitter'da paylaşılan fotoğrafta bir adamın karısı rahat uyusun diye uçak yolculuğu sırasında 6 saat boyunca ayakta durması, kullanıcıları ikiye böldü.

Uçakta Çekilen Bu Fotoğraf Tartışma Konusu Oldu!

Bir adam, uçakta 6 saat boyunca karısının uzanıp uyuması için ayakta bekledi. Uçaktaki başka bir yolcu Courtney Lee Johnson bunu fotoğrafladı ve sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafta adamın koridorda ayakta durduğu ve kadının üç kişilik koltuğa uzandığı görülüyor.

TARTIŞMA YARATTI

Bu paylaşım tüm dünyada gündem konusu oldu ve insanları ikiye böldü. Fotoğraf 15 binden fazla beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Paylaşımı yapan kişinin fotoğrafı 'aşk' olarak yorumlamasına katılan katılmayan herkes tartışmaya başladı. Bazı insanlar romantik olduğunu düşündü. Ancak birçoğu kadının davranışlarını 'bencil' olarak yorumladı.

'SEVMEK DEĞİL, SÖMÜRÜ'

Bir kullanıcı, "Sevmek değil sömürü. Kafasını kucağına koyabilirdi. Çok düşüncesiz" dedi. Bir diğer kullanıcı ise, "Evliliklerini yargılamayacağım. Benim eşim bunu benim için yapacak türden bir adam, ama ondan bunu isteyecek bir eş değilim!" yorumunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER