Ünlü Animasyon Serisi The Simpsons Kobe Bryant’ın Öleceğini Önceden Söylemiş!

17 Aralık’tan bu yana yayınlanan ünlü animasyon serisi The Simpsons yine geleceği tahmin etmesiyle gündeme oturdu. Efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın helikopter kazasına 2017’de yayınlanan bir bölümünde yer vermesi ağızları açık bıraktı

17 Aralık’tan bu yana yayınlanan ünlü animasyon serisi The Simpsons yine geleceği tahmin etmesiyle gündeme oturdu. Efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın helikopter kazasına 2017’de yayınlanan bir bölümünde yer vermesi ağızları açık bıraktı.

İKİZ KULELERİ DE ÖNCEDEN GÖSTERMİŞTİ

The Simpsonlar Kobe Bryant

Amerika’da yaşanan ve dünyayı etkileyen 11 Eylül saldırıları, ebola virüsü gibi birçok kehanette bulunan dizide yaşanacak olaylar komedi unsuru olarak diziye yerleştiriliyor. Bütün bu gizemin neye dayandığı konusunda kimsenin bir fikri yok ve 2000’li yıllarda yaşanan birçok dönüm noktasını gösteren dizi insanlarda bir senaryonun içerisinde yaşadıklarına dair korku yaratıyor.

BÜYÜK ŞAŞKINLIĞA NEDEN OLDU

Bu tahminleri kimin neye dayanarak yaptığı konusunda kimse bir şey öğrenemezken üstüne Kobe Bryant’ın ölümünün gerçekleşeceği bir yana, bunun bir helikopter kazasında yaşanacak olmasının gösterilmesi, basketbolcunun sevenlerinde öfke ve şaşkınlığa neden olurken, bu hesaplamaların doğru çıkması korkuyu da beraberinde getirdi.

HELİKOPTERLERE İLGİSİ VARDI

Bir yan Kobe'nin takım arkadaşlarıyla ilişkisi kötü olduğu için antrenmanlara helikopterle gittiği söylentilerinin çıktığı ve dizide sadece bunun bir şakasının yapıldığı söylendi ve bu tip komplo teorilerinin basketbolcunun anısına zarar verdiği konuşuldu. Ayrıca helikopterle sık sık  seyahat eden biri olması dolayısıyla zamanında bu şakanın yapıldığı söyleniyor.

The Simpsonlar Kobe Bryant

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER