Ünlü Fast Food Zinciri O Ürünü Satmayacak!

Dünyanın en büyük fast food zinciri olan ve milyonlarca müşterisi bulunan McDonald's, bir diğer fast food lokanta zinciri Burger King ile birlikte kanser hastaları için kampanya düzenleyecek

Ünlü Fast Food Zinciri O Ürünü Satmayacak!

Günde 69 milyondan fazla müşteriye hizmet veren dünyanın en büyük fast food zinciri olan McDonald's, 1954 yılından beri birçok kişi tarafından tüketilen bir diğer fast food zinciri olan rakibi Burger King ile ortak noktada buluştular. Kanserle mücadele için kampanya düzenleyen fast food zincirlerinden McDonald's'ın bir gün boyunca satacağı menü kanser hastalarına bağışlanacak.

WHOPPER SATIŞINI DURDURACAK

Uzun yıllardan beri varlıklarını sürdüren ve rekabet halinde olan McDonald's ve Burger King,'in başlattıkları kampanya birçok kişi tarafından takdir topladı. McDonald's’ın Big Mac satışlarını artırması için Burger King, bir gün boyunca Whopper satışlarını durduracak. Çünkü McDonald's’ın bir gün boyunca satacağı Big Mac'lerin geliri, kanser hastalarına bağışlanacak.

Başlatılan kampanya kısa sürede sosyal medyada da yayıldı. Kullanıcılar bir gün de olsa kanser hastalarına bağışlanacak olan paranın, özellikle kanser hastalarını ve yakınlarını sevindireceğini söylüyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER