Videolarında canlı hayvan yiyen Koreli YouTuber'a tepki yağıyor!

Video paylaşım platformu YouTube’da ASMR türünde çektiği videoları ile bilinen Güney Koreli YouTuber Ssoyoung, canlı hayvan yediği videoları nedeniyle büyük bir tepki çekti

Videolarında canlı hayvan yiyen Koreli YouTuber'a tepki yağıyor!

YouTube’da 3,4 milyondan fazla abonesi bulunan Ssoyoung, YouTube’daki ASMR temalı videoların en tanınan yüzlerinden biri. ASMR, rahatlatıcı etkiye sahip bir ses türü olarak biliniyor. 

Güney Koreli YouTuber Ssoyoung, şu sıralar ise tepkilerin odağında. Nedeni ise videolarında canlı hayvan kullanması. Genellikle ahtapot veya kalamar gibi deniz mahsullerini yiyen Ssoyoung, sosyal medyadaki kullanıcılar tarafından hayvan istismarı ile suçlanıyor.

Hayvanlara işkence ediyor

Ssoyoung’a yönelik tepkilerin büyümesinin bir nedeni de popüler YouTuber Ethan Klein’ın çektiği video oldu. h3h3Productions adlı kanalındaki yeni videosunda ASMR temalı videoların artık çok ileri gittiğini söyleyen Klein, Güney Koreli YouTuber’ı “hayvanlara işkence etmeyi seven bir sosyopat” olarak tanımlamıştı. 

Ssoyoung’ın kanalında yayınladığı son videosunun altına gelen yorumlar ise bir hayli sert. Örneğin bir kullanıcı, “İnsanlar neden yaşayan bir hayvana vuran birine gülüyorlar? Ben bir vegan değilim ve bunun beslenme alışkanlığı ile bir ilgisi yok Bu doğrudan hayvan istismarı” diyor. 

Kaynak: Webtekno

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER