Yine ABD oyunu mu? Putin'le ilgili akıl almaz iddialar! Geyik kanıyla bakın ne yapıyormuş?

Neredeyse çeyrek asırdır Rusya'yı yöneten Putin'le ilgili Ukrayna işgalinden sonra ortaya inanılmaz iddialar ortaya atıldı. "Bu iddiaların arkasında ABD mi var?" sorusu gündemde. Çünkü ABD, Irak işgali öncesi Saddam'la ilgili de pek çok iddiada bulunmuş, sonra bunların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı

Yine ABD oyunu mu? Putin'le ilgili akıl almaz iddialar! Geyik kanıyla bakın ne yapıyormuş?

Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin, neredeyse çeyrek asırdır görevde. Ancak şimdiye kadar çıkmayan haberler, Ukrayna işgalinden ve ABD'yle tamamen ters düşmesinin ardından çıkmaya başladı. 

Hemen her gün batı medyasında Putin'le ilgili iddialar çıkıyor ve bunlar medya organlarında yer alıyor.

Bunlar arasında Putin'in ailesi, gizli serveti, teknelerinin, altınlarının olduğu, gaddarlığı gibi iddialar var. Son olarak bir iddia daha ortaya atıldı. Bu kez de akıl sağlığı nedeniyle doktora gittiği, bir de geyik kanıyla banyo yaptığı ileri sürüldü.

Bu tür iddiaların ABD'nen ters düştüğü her ülkenin lideriyle ilgili olarak ortaya çıkması dikkat çekiyor. Örneğin daha önce Irak lideri Saddam'la ilgili korkunç iddialar ortaya atılmıştı. Saddam'ın cani olduğu, insanları öldürdüğü ve nükleer silahlarının bulunduğu ileri sürülmüştü. ABD, Irak savaşını başlatırken nükleer silah gerekçesini ileri sürmüş, ancak Saddam'ın devrilip de öldürülmesinin ardından nükleer silah olmadığı ortaya çıkmıştı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER