Rektörün Malikanesini Görenler Şaşkına Döndü!

Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'e ait olduğu belirtilen ve kampüs sınırları içerisinde bulunan malikaneyi görenler büyük şaşkınlık yaşıyor

Rektörün Malikanesini Görenler Şaşkına Döndü!

Türkiye'nin önemli devlet üniversitelerinden Konya Selçuk Üniversitesi'nin kampüsündeki malikane görenleri şaşkına çeviriyor. Malikanenin, üniversite rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'e ait olduğu belirtiliyor.

KAFALARI KARIŞTIRDI

Malikanenin bahçesinde havuz, çocuk parkı, kamelya, kış bahçesi ve Mercedes marka otomobil bulunuyor. 5 dönümlük arazi üzerine kurulu malikane, sosyal medyada paylaşılan fotoğraftan sonra gündeme geldi. Konuya birçok kişi tarafından yorum yapıldı. Kampüs sınırları içinde özel mülk olup olmayacağı da kafaları karıştırdı. Birçok kişi malikanenin üniversiteye mi, yoksa rektöre mi ait olduğunu tartışıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 14:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selçuk Üniversitesi
Selçuk Üniversitesi - 2 yıl Önce

Bina üniversite kampüsünde. Bina ihraç edilen bir önceki rektör zamanında yapıldı. Mustafa Şahin ise bina yapılırken hem rektör yardımcısı idi hemde yapı işleri daire başkanlığından sorumlu idi. Binada mustafa şahin oturdu mu? Evet. Hatta üniversitenin kendi çektiği kısa filimde bu işlendi. https://m.youtube.com/watch?v=foQupXwcD6Q&t=315s (04:50 den itibaren)

SIRADAKİ HABER