Anadolujet'ten ucuz bilet kampanyası: 21 ülkeyi kapsıyor, sadece 1 dolar...

AnadoluJet, yurt dışı uçuşlarında ucuz bilet kampanyası yaptı. 29 Mart-24 Ekim 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için bilet fiyatları, vergiler hariç 1 dolardan (6,15 TL) başlıyor.

Anadolujet'ten ucuz bilet kampanyası: 21 ülkeyi kapsıyor, sadece 1 dolar...

İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından başlayacak ve 21 ülkeyi kapsayacak ucuz biletlerde iptal, iade ve değişiklik olmayacak.

21 ülkeyi kapsıyor

Ucuz biletler, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Rusya ve Suudi Arabistan, olmak üzere toplamda 21 ülkeyi kapsayacak.

1 dolardan başlayacak

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 1 Mart 2020 tarihine kadar tüm satış kanalları üzerinden satın alacakları biletler ile 29 Mart-24 Ekim 2020 tarihleri arasında vergiler hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

İptal, iade ve değişiklik olmayacak

Kampanyanın geçerli olduğu yurt dışı uçuşları ve yolcu tipleri aşağıda belirtilirken, satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılamamakta.

Bebek ve Jetgenç yolcu tipi kampanya kapsamı dışında

Türkiye, Bağdat, Erbil ve Tel Aviv çıkışlı uçuşlar, 1 dolardan; Bakü, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Paris, Milano, Moskova, Roma ve Tiflis çıkışlı uçuşlar 1 eurodan; Londra çıkışlı uçuşlar 1 sterlinden; Bahreyn çıkışlı uçuşlar 1 BHD'den; Kuveyt çıkışlı uçuşlar 1 KWD'den; Dubai çıkışlı uçuşlar 9 AED'den; Dammam ve Riyad çıkışlı uçuşlar 9 SAR'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Kopenhag, Stokholm, Cidde, Medine, Tahran ve Ercan seferleri kampanyaya dahil olmadığı belirtildi. Bebek ve Jetgenç yolcu tipinin kampanya kapsamı dışında olduğu duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER