Antalya'nın 5 Yıldızlı Gözde Oteli İcradan Satışa Çıkarıldı!

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan 5 yıldızlı Martı Myra Otel, özel bankaya olan borçları nedeniyle icradan satışa çıkartılma kararı alındı. Martı Myra Otel'in değeri ise 278 milyon TL

Antalya'nın 5 Yıldızlı Gözde Oteli İcradan Satışa Çıkarıldı!

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan 5 yıldızlı Martı Myra Otel, özel bankaya olan borçları nedeniyle icradan satışa çıkartılma kararı alındı. Martı Myra Otel'in değeri ise 278 milyon TL.

Satış ihalesi 16 Ocak günü saat 11.00'da gerçekleştrilecek olan otel, bölgedeki konumu, 553 oda sayısı ve 1209 yatak kapasitesi ile de dikkat çekiyor. 

SATIŞI KESİNLEŞTİ

Satışa çıkacak olan otel hakkında bilgiler veren icra uzmanı Caner Çakı, "Otelin bağlı olduğu grubun özel bankaya 1 milyar liraya borcu olduğu ve bu nedenle bankanın gruba ait 4 otelin icradan satışını talep ettiği, 3 otelle ilgili kıymet takdir davalarının devam ettiği, Kemer'deki Martı Myra Otel'in satışının ise kesinleştiğini görüyoruz. İş insanı Halit Narin'in temelini attığı ve Türkiye'nin en eski turizm şirketlerinden biri konumunda olan şirketin toplam 7 oteli bulunuyor” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER