Atlasglobal'de Maaşların Ödenmediği İddia Edildi!

2001 yılında Öger Holding tarafından kurulan Atlasglobal'in zor günler geçirdiği iddia edildi. Türkiye'nin ilk özel havayolu şirketlerinin başında gelen Atlasglobal'in yönetim kurulu başkanlığını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un kardeşi Murat Ersoy yapıyor

Atlasglobal'de Maaşların Ödenmediği İddia Edildi!

2001 yılında Öger Holding tarafından kurulan Atlasglobal'in zor günler geçirdiği iddia edildi. Türkiye'nin ilk özel havayolu şirketlerinin başında gelen Atlasglobal'in yönetim kurulu başkanlığını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un kardeşi Murat Ersoy yapıyor.

Airlinehaber'in internet sitesinde paylaştığı habere göre Atlasglobal şirketinin zor bir süreç içerisinde olduğu iddia edildi. Şirketin çalışanlara maaşlarını ödemediği ve ekiplere de ücretsiz izin vereceği gelen bilgiler arasında.

ÜCRETSİZ İZİN PLANLANIYOR

2001 yılında Öger Holding tarafından kurulan Atlasglobal'in kötü günler geçirdiği ve çalışanlarına maaş ödemediği iddia edildi. Ayrıca İstanbul Merkezli havayolu şirketi Atlasglobal'in Antalya Merkezli kabin memurları için ücretsiz izin planladığı öğrenildi. 

Öte yandan Türkiye'nin özel havayolu şirketleri arasında öncü isim olan Onur Air'de, İzmir'den sonra Bodrum uçuşlarını da iptal ederek yalnızca Antalya'ya uçacağını açıklamıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER