Boydak Holding O Markayı da Satın Aldı

Boydak Holding büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda birçok badire atlatan Holding, Gümüşsuyu Halı'yı alarak 4. mobilya markasını bünyesine kattı

Boydak Holding O Markayı da Satın Aldı

Kablo, mobilya, tekstil, kimya, pazarlama, demir-çelik, lojistik, havacılık, finans, teknik servis gibi alanlarda faaliyetlerini yürüten Boydak Holding, İstikbal, Bellona, Mondihome markalarının ardından şimdi de Gümüşsuyu Halı'yı yeni yatırımlarla büyütmeye hazırlanıyor. 

GÜÇLÜ YATIRIMLAR YAPILACAK

Geçen aylarda satın alınan Gümüşsuyu halının Boydak Holding bünyesine dördüncü marka olarak girdiğini ve güçlü yatırımlar yapılacağını aktaran Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Mühittin Gülal, hedeflerinin büyük olduğuna dikkat çekti.

'BÜYÜK UĞRAŞ VERDİK'

Fabrikasının Kayseri'de bulunduğu ve Türkiye'nin ilk makine halısı olan Gümüşsuyu Halı'nın hak ettiği seviyelere çıkması için büyük uğraş verdiklerinin aktaran Gümüşsuyu Halı Genel Müdürü Gökmen Kara, 85 ülkeye ihracat  yaptıklarını kaydederek marka birliğini artırmak ve dünyada çok ülkeye ulaşmak istediklerini de aktardı.

2019 yılında 7.7 milyon dolar ihracat yaptıklarını belirten Kara, yıl sonuna kadar bu rakamın 9.4 milyon dolar olmasını hedeflediklerini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER