Emekli maaşı promosyonu ne kadar olacak?

Milyonlarca emeklinin bankalarla olan promosyon sözleşmesi şubat ayında sona erdi. Emeklilerin 2. promosyonları mart ayında yatacak. İşte emekli maaşı promosyonları ile ilgili detaylar...

Emekli maaşı promosyonu ne kadar olacak?

Milyonlarca emekli mart ayında ödenecek olan promosyonlara odaklandı. Emeklilerin bankalar ile olan promosyon anlaşması şubat ayı itibariyle sona erdi. Şu anda ise emekliler için yeni bir promosyon dönemi başladı.

Emekli maaşı promosyonları ne zaman verilecek?

1 Mart 2017'de ilk promosyonunu alan emekliler, 1 Mart 2020'de ikinci promosyona hak kazanacak. Promosyon için emeklilerin bankaya gidip 3 yıl geçerli promosyon sözleşmesi imzalaması gerekiyor. Emekliye ikinci promosyon olarak 1 Mart 2020 itibarıyla yeni ödemeler yapılacak.

Emekli promosyonu ne kadar verilecek?

Bu dönem için bin lira aylık alanlara 300, bin ila 2 bin lira arasında aylık alanlara 375, 2 bin lira üzeri aylık alanlara ise 450 lira olarak uygulanan banka promosyonu için birçok emeklinin sözleşme süresi Şubat ayı itibarıyla sona erecek. Bazı bankalar emekli maaşını üç yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere bin 250 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER