Giyim mağazası Kiğılı market ürünleri satmaya başladı!

Koronavirüs salgınında sonra dev markalar solunum cihazı, maske gibi ürünler üretmeye başlarken Kiğılı'da internet sitesinde değişiklik yaptı. Erkek giyim mağazası Kiğılı resmi internet sitesinde market ürünleri satmaya başladı

Giyim mağazası Kiğılı market ürünleri satmaya başladı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs firmaların üretim ve satış pazarlarını da etkilemeye başladı. Dev giyim markaları küresel ölçekte yaşanan maske sıkıntısı için üretimlerini bu yöne çekmişti. Bazı sanayi grubu firmalar solunum cihazı üretmek için fabrikalarını açmaya karar vermişti. Erkek giyim markası Kiğılı da internet sitesinde değişiklik yaptı. Kiğılı, sitesinde “Market & Ev” kategorisi açarak hizmet vermeye başladı.

Kigili.com sitesinde satılan ürünler ise daha çok, bebek bezi, sıvı yağ, bakliyat, tuvalet kağıdı, çerez, makarna, çamaşır suyu gibi pek çok ürünlerden oluşuyor. 

Kiğılı'nın internet sitesinin market bölümünde, konuya ilişkin olarak, "Zaman; sabretme, paylaşma, dayanışma ve birlikte hareket etme günü. Bu amaçla evimizi diğer üreticilere de açıyoruz. Türkiye'nin evde bir eksiği kalmasın diye Kigili.com'da bir araya geliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER