İddaanın ardından sayısal oyunlar da online oynanabilecek

İddaa'nın Demirören Grubu'na geçmesinin ardından radikal değişiklikler yapılmış ve çevrimiçi bahis yapmanın önü açılmıştı. Şimdi de sayısal oyunlar internet üzerinden oynanabilecek

İddaanın ardından sayısal oyunlar da online oynanabilecek

Koronavirüs nedeniyle sayısal oyunları bayii üzerinden oynamakta güçlük çeken vatandaşlara sevindirici haber geldi. Bundan sonra sayısal loto, süper loto ve şans topu da dahil tüm sayısal oyunlar için internet üzerinden kupon yapılabilecek

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet aracılığıyla süper sayısal oyunların oynatılmasına saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını bildirdi.

Genel Müdürlükten süper sayısal oyunlara (Süper On Numara, Süper Şans Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto) ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Buna göre, sanal bayilerin teknik altyapıları üzerinden internet aracılığıyla bu oyunların oynatılmasına bugün gece yarısı itibarıyla başlanacak. Sayısal oyunlar için belirlenen oyun kuralları ve kolon ücretleri, süper sayısal oyunlar için de geçerli olmakla birlikte her iki oyun grubu için iki ayrı ikramiye havuzu oluşturulacak. 

Canlı yayınlanacak

Sayısal oyunlar için yapılacak çekiliş sonuçları (On Numara hariç olmak üzere) süper sayısal oyunlar için de geçerli olacak.

Ancak, Süper On Numara oyunu için idarece her gün saat 20.15'te ayrı bir çekiliş yapılacak. Bu kapsamda, pazartesi günleri Süper On Numara için saat 20.15, Sayısal On Numara için de saat 21.15'te ayrı ayrı çekiliş gerçekleştirilecek.

İdarenin Kızılay Binası'nda halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacak çekilişler, internet sitesinden canlı yayınlanacak ve akabinde arşivden izlenebilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER