İslam Memiş'ten ‘ne altın ne dolar’ tahmini! Bu yöntem milyoner ediyor

Altın yorumu ve dolar yorumu ile öne çıkan İslam Memiş bu kez ‘ne altın ne dolar’ tahmini yaptı. İslam Memiş ilk kez altın ve dolar haricinde “milyoner olabilirsiniz” diyerek bu yönteme dikkat çekti.

İslam Memiş'ten ‘ne altın ne dolar’ tahmini! Bu yöntem milyoner ediyor

Finans Uzmanı İslam Memiş yaptığı dolar yorumu ve altın fiyatları yorumu ile takipçilerini uyarmaya devam ederken bu kez dolar yorumu veya altın yorumu yapmadı. Uzman isim İslam Memiş bu kez ne altın ne dolar dedi ‘milyoner olabilirsiniz’ uyarısında bulundu.

Özellikle altın fiyatları yorumu ile öne çıkan İslam Memiş, BTC Haber’de yer alan bir yazısında alışılagelmişin dışında açıklamalarda bulundu.

“ARAMIZDA FARKINDA OLMAYAN MİLYONERLER VAR”

İslam Memiş yazısında, “Farkında olmayan milyonerler var aramızda” dedi.

İslam Memiş, “Babaanne, anneanne, dedelerimiz veya onların da anne ve babalarından kalan miraslarımız var. Bugün çoğu kişi bu mirastan bir haber hayatına devam ediyor. Miras kalmış, zengin, milyoner ancak farkında değil!” ifadelerini kullandı.

“BİRÇOK İNSAN MİLYONER OLDUĞUNU ÖĞRENDİ”

Takipçilerine yönelik tavsiyelerine devam eden Finans Uzmanı İslam Memiş, şöyle devam etti:

“'Ben e-devlet üzerinden kontrol ediyorum, bir şey yok' dememek gerek. Ecdadınızın kimlik bilgilerini, yoksa veraset ilamı ile tapu, belediye veya bankalardan arşiv araştırması yapılması gereklidir.
Bu yöntem ile çevremde bir çok insan milyoner olduğunu öğrendi. Siz üşenmeden bir araştırma yapın, gerisi nasip. Sizin ilgilenmediğiniz hakların devlete aktarıldığını unutmayın! Belki şuan bu yazıyı bir milyoner okuyordur kim bilir…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER