Koronavirüs sonrası fiyatı artan ürünlere bir yenisi daha eklendi!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüste vaka sayısı da gün geçtikçe artıyor. Uzmanlar, koronavirüsün belirtilerinin yüksek ateş, halsizlik, öksürük gibi şikayetler olduğunu söyleyince, ateş ölçerlerin fiyatı son günlerde artış göstermeye başladı

Koronavirüs sonrası fiyatı artan ürünlere bir yenisi daha eklendi!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüste vaka sayısı da gün geçtikçe artıyor. Uzmanlar koronavirüsün belirtilerinin yüksek ateş, halsizlik, öksürük gibi şikayetler olduğunu söyleyince, ateş ölçerlerin fiyatı son günlerde artış göstermeye başladı.

Vatandaş isyan etti

Maske, kolonya, el dezenfektanı gibi ürünlerin fiyatlarının koronavirüsten sonra fahiş derecede artmasından itibaren, vatandaş bir şokla daha karşılaştı. Şimdi de ateş ölçerlerin fiyatı iki katına çıktı. Eczaneye ateş ölçer almak için gelen vatandaşlar fiyatı duyunca isyan etti.

100 liradan 500 liraya çıktı

Koronavirüs salgınından sonra fiyatların artmasını hem vatandaşlar hem de kendileri için sıkıntılar oluşturduğunu söyleyen Eczacı Teoman Ceylan, "Ateş ölçer şimdi piyasada yok, fiyatları da çok yüksek. 100 TL olan bir ateş ölçer şimdilerde 400-500 TL'den konuşuluyor. Vatandaş bunu nasıl alacak ben de bilemiyorum'' diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER