Migros'tan kritik koronavirüs kararı

Türkiye'nin en büyük marketlerinden Migros, koronavirüsle ilgili flaş bir karar aldı

Migros'tan kritik koronavirüs kararı

Türkiye'nin en büyük marketlerinden biri olan Migros, koronavirüsten sonra çarpıcı bir karara imza attı.

65 yaş üstü vatandaşların sanal marketten yapacakları alışverişleri evlerine ücretsiz teslim etme kararı alan Migros, ayrıca iki hafta içinde 1000 kişi de işe alacak.

Migros'tan yapılan açıklama şöyle:

"İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, biz gıda perakendesi çalışanları, yalnızca müşterilerimizin günlük hayatlarını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaç malzemelerini temin etmekle kalmıyor, hayatlarına dokunuyor ve her zamanki gibi ülkemize iyi geliyoruz.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz… Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı'nın kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz.
 

Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
 

Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz."
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER