Milad Gold: Altın ve mücevher tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Altın ve mücevher tasarımında sektörde öne çıkan firmalar arasında olan Milad Gold, 2000 yılında Mirzaoğlu Grup bünyesinde faaliyetlerine İstanbul Nuruosmaniye’deki 5 katlı tasarım mağazasında başladı.

Milad Gold: Altın ve mücevher tasarımlarıyla dikkat çekiyor

“Altının esas değeri, onu maden olmaktan çıkaran usta dokunuşlarla hayat bulan yeni formunda saklıdır” sözleriyle bu yolda emin adımlarla ilerleyen Milad Gold’un “ Önümüzdeki 5 yıl için hedefleri; Sektördeki 20 yıllık deneyim ve bilgi birikimi sayesinde kendilerini dünyaya tanıtmak ve dünyada bu alanda öncü firmalar arasında yerini almak. Yurtdışında ilk mağazasını Dubai’de açan firmanın, bir sonraki hedefleri Asya, Avrupa ve Amerika’da yeni mağazalar açmak. Altın ve mücevher tasarımında oldukça iddialı olan firma, tasarımlarını geleneksel değerlerden ödün vermeden modern çizgilerle tasarlıyor. Milad Gold hedeflerini “Altın ve mücevher tasarımlarımızda, kaliteli işçilikten ödün vermeden, estetik ve zarafeti buluşturuyoruz. En çok üzerinde durduğumuz prensiplerimiz; Tasarım ve üretim süreçlerinde marka güvenilirliğini sağlamanın yanında, satış sonrası süreçte, sunduğumuz desteklerle müşterilerimizi memnun etmek” olarak açıklıyor.

Sektörde bu güne kadar edindiği tecrübeler ışığında uluslararası bir marka olma yolundaki potansiyelini Dubai’deki konsept mağazasıyla kanıtlayan Milad Gold Türk mücevher tasarımının özgün örneklerini sunduğu mağazasında büyük ilgi görüyor. Ayrıca Almanya, Romanya ve birçok balkan ülkesine tasarımlarını ihraç ederek, sektörde öncü markalarından biri olma hedefiyle çalışmalarını heyecan ve kararlılıkla sürdürüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER