Milyonlarca Emekliye Müjde: Miktarın Belirlenmesi İçin Masaya Oturulacak!

Milyonlarca emekliye banka promosyonu için geri sayımda sona gelindi. Bu ay banka promosyon ödemelerinin belirlenmesi için çalışmalar başlayacak. Yapılacak görüşmeler sonrası emeklilerin bankalardan alacağı promosyon ödemeleri belli olacak

Milyonlarca Emekliye Müjde: Miktarın Belirlenmesi İçin Masaya Oturulacak!

Milyonlarca emekliye banka promosyonu için geri sayımda sona gelindi. Bu ay banka promosyon ödemelerinin belirlenmesi için çalışmalar başlayacak. Yapılacak görüşmeler sonrası emeklilerin bankalardan alacağı promosyon ödemeleri belli olacak. Emekli vatandaşlar ise promosyon ödemesinin miktarını, başvuru şartlarını ve emeklilerin banka promosyonlarının ne zaman hesaba yatacağını araştırmaya başladı.

TEK ŞART 3 YIL TAAHHÜT

Emeklilerin banka promosyonlarından eski yeni tüm emekliler faydalanabiliyor. Banka promosyon ödemesi almanın tek şartı, maaşı taşıdığınız bankada 3 yıl kalmayı taahhüt etmeniz. 

2017 yılında ilk promosyon anlaşması imzalanmış ve emekliler ödemelerini almıştı. 2017 'de promosyon ödemesi alanlar, 3 yılını doldurunca yeniden promosyon ödemesin itekrar alacak. 2018 yılında promosyon alanlar 2021, 2019 yılında promosyon alanlar 2022 yılında bankalardan yeni promosyon ödemesi alabilecek. 

Emekliler 3 yılını doldurmadan banka değiştirebilirler. Ancak emeklinin aldığı promosyon ödemesinin bir miktarını bankaya geri ödemesi gerekmektedir. 

Bankaların vereceği promosyon ücretleri şu şekilde:

- AKBANK: 2017 yılında 450 TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor. 

- DENİZBANK: Banka 2017 yılında emeklilere maaşa göre 450 TL ödeme yapıyor. Öte yandan ek ödemeler le birlikte bu rakam daha da yükselebiliyor. Arkadaşını bankaya getirenlere 100 TL ek ödeme yapılır. 

- FİBABANKA: Emeklilerin maaşlarına göre 500 TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

- ING: 450 TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor. liraya varan ödeme yapıyor. 

- İŞ BANKASI: İş Bankası 450 TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

- QNB FİNANSBANK:  Maaşını taşıyan ve bir bankacılık ürünü kullananlara, otomatik ödeme talimatı verip bir  arkadaşını bankaya getirenlere 1250 TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor. 

- ŞEKERBANK: Emeklilere  450 TL 'ye kadar ödeme yapılıyor.  2 otomatik talimatı verene 150 , 10 kişi ile sınırlı olmak üzere yönlendirdiği her yeni emekli için de 150  TL ekstra ödeme yapılıyor.

- TEB:  Promosyon miktarı 450 TL 'ye kadar çıkıyor. Otomatik ödme talimatı ve bir arkadaşını bankaya getirenlere ek ödeme yapılıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER