Netflix'ten abonelik ücretlerine zam

Dünyanın en büyük dizi ve film streaming servisi Netflix, Türkiye'de üyelik ücretlerine yüzde 50'ye varan zamlar yaptı. Bu zamlarla birlikte en düşük tarife olan temel paket 26.99 TL'ye yükseldi

Netflix'ten abonelik ücretlerine zam

Dünyanın en büyük dizi ve film streaming servisi Netflix, Türkiye'de üyelik ücretlerine yüzde 50'ye varan zamlar yaptı. Bu zamlarla birlikte en düşük tarife olan temel paket 26.99 TL'ye yükseldi.

Daha önce 17.99 TL temel paket 26.99 TL’ye, 29.99 TL olan stdandart paket 40.99 TL’ye ve 41.99 TL olan özel paket ise 54.99 TL’ye çıkarıldı.

Netflix sözcüsü konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, yapılan fiyat artışını şu sözlerle duyurdu:

"Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart'tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek”

Habertürk/Necdet Çalışkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER