Nusret’in Sosyal Medya Uzmanına Ödediği Maaş!

Yaptığı ilgi çekici videolar ve et üzerindeki ustalığıyla dünya çapında bir fenomene dönüşen Nusret'in sosyal medya uzmanına ne kadar ödediği belli oldu

Nusret’in Sosyal Medya Uzmanına Ödediği Maaş!

Sosyal medya hayatımızın her alanında. Hareket halindeyken, beklerken, en özel veya en sıradan anlarımızda yanımızda. Kendimizi internet mecrası sayesinde baştan yaratıyor, başarılı ya da başarısız algı, imaj yaratabiliyoruz çünkü bu imkanları sunuyor. Son dönemlerin ünlü ismi, fenomen, “saltbae” hareketiyle de imzasını oluşturmuş bir isim… Nusret Gökçe… Nusret’in bugünlere gelmesi tabii ki sadece sosyal medya alanlarının varlığı değil, onu nasıl ve kime danışarak kullandığı. Nusret Gökçe de aslında birçok reklam ve pazarlama işiyle uğraşan insan ve kurum gibi bir sosyal medya uzmanıyla çalışıyor ve doğrusu bugüne kadar görülen en etkin, örnek kullanımlarından biri Nusret Gökçe’nin instagram hesabı.

DAHA ÇOK PARA ÖDEMEK İSTİYOR

Nusret şu anda en çok takipçisi olan Türk konumunda. Kendisinin 23.6 milyon instagram takipçisi bulunuyor. Hal böyleyken ve ortada artık bir insanın ötesinde bir kitle ve marka varken sosyal medya uzmanı bunda çok büyük pay sahibi. Nusret Gökçe hesabın aktif ve trafiğinin yüksek kalması için sosyal medya uzmanına tam 20 bin TL ödüyor. Alınan duyumlara göre çalışanından son derece memnun olan Nusret, maaşına zam yapıp 30 bin TL’ye çıkarmayı düşünüyormuş.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 00:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER