Onur Air'in Tek Destinasyonu Antalya!

Son yıllarda artan masraflar özellikle havayolu şirketlerini zor durumda bıraktı. Dünya'da birçok uçak firması iflas bayrağı çekerken son olarak Onur Air'de ekonomik dalgalanmalardan nasibini aldı. Türkiye'nin en önemli havayolu şirketlerinden Onur Air artık sadece Antalya'ya uçacak

Onur Air'in Tek Destinasyonu Antalya!

Son yıllarda artan masraflar özellikle havayolu şirketlerini zor durumda bıraktı. Dünya'da birçok uçak firması iflas bayrağı çekerken son olarak Onur Air'de ekonomik dalgalanmalardan nasibini aldı. Türkiye'nin en önemli havayolu şirketlerinden Onur Air artık sadece Antalya'ya uçacak.

İÇ HAT SEFERLERİNDE AZALMA

Türkiye'nin çoğu havalimanına uçarak alternatif oluşturan Onur Air bir süredir sadece İzmir, Bodrum ve Antalya'ya uçuyordu. Şirket Eylül Ayında İzmir seferlerini durdururken bu kez de Bodrum hattından çekilme kararı aldığını açıkladı. Böylece Onur Air'in iç hatlarda tek rotası Antalya oldu.

TEK ROTA ANTALYA

Yurt içi uçuşlarını azaltarak yurt dışı charter uçuş seferlerine ağırlık vermek isteyen Onur Air, İzmir'den sonra Bodrum seferlerini de iptal etti. 15 yıldır aralıksız olarak Bodrum'a uçan şirket için böylelikle iç hatlarda tek uçuş noktası Antalya oldu. Türkiye'de özel havayolu şirketlerinde öncü olarak tanınan Onur Air 1992 yılında kurulmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER