Sahibinden.com'daki 590 Bin TL'lik Clio'nun Sırrı Çözülemedi

Sahibinden.com'da yer alan bir ilana göre 2005 model Renault Clio marka otomobilin fiyatı sosyal medyada tartışma konusu oldu. İstanbul Kadıköy'den satışa sunulan aracın fiyatının 590 bin Tl olması kafaları karıştırdı

Sahibinden.com'daki 590 Bin TL'lik Clio'nun Sırrı Çözülemedi

Sahibinden.com adlı internet sitesinde satışa çıkarılan Renault Clio otomobilin fiyatı görenleri şaşkına çevirdi. Sosyal medyada da gündeme gelen aracın fiyatı hakkında yüzlerce yorum yapıldı. Aracın fiyatının 590 bin Tl olmasına şaşıran kullanıcılar ilanla ilgili detayları araştırmaya başladı.

Aracı İstanbul Kadıköy'den satışa çıkaran araç sahibi gelen tepkileri önceden tahmin etmiş olacak ki, ilandaki detay kısmında fiyatıyla ilgili açıklama yapmaya ihtiyaç duydu. 

EKŞİ SÖZLÜK'TE YÜZLERCE YORUM GELDİ

2005 model Renault Clio aracını 590 bin Tl'den satışa çıkaran otomobil sahibi sosyal medyada ve Ekşi Sözlük'te tartışma konusu oldu. Kısa sürede yüzlerce yorum yapılan aracın fiyatı hem güldürdü hem düşündürdü. 

'FİYATI YANLIŞ YAZMADIM'

Araç sahibi Sahibinden.com'daki detay kısmına fiyatıyla ilgili de açıklama yazdı. Yaptığı açıklamada aracın dünyada sadece 1306 adet üretildiğini söyleyen satıcı, "Clio 3.0 V.6 ile Clio 2.ORS birbirine yakın gibi algılanıyor. Bu aracın 2.0 RS ile alakası yok. Fiyatımız ile ilgili bir rakam fazla mı yazıldı veya 59 bin Tl midir gibi sorulara cevaben bir de yazıyla yazıyorum. Doğru fiyat beş yüz doksan bin Tl " dedi.

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

  • Marka: Renault
  • Seri: Clio 
  • Yıl: 2005
  • Yakıt: Benzin
  • Vites: Manuel
  • KM: 16000 
  • Renk: Siyah
  • Motor gücü: 254 HP

Haber: Göktuğ EFİL- İrem Nur Kaya

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 10:41

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat üniversitesi iletişim fakültesi gazetecilik bölümünü bitirdi. Bu zamanda diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın ilan kurumunda halkla ilişkiler personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda eren
Eda eren - 2 hafta Önce

Tabi canim benimki de opel o zaman bir trilyon

Clio sever
Clio sever - 2 hafta Önce

Türkiyede kaçtane 3.0 v6 284 hp clio gördünüzde laf yapıyorsunuz. O sizin bindiğiniz 65 80 hp 1.5 dci lerden değil pist aracı

SIRADAKİ HABER