Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu

Karaman'da bir kadın, birlikte kaldığı erkek arkadaşının evinin banyosunda ölü olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ederken talihsiz kadının kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi ile belirlenecek

Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu

Karaman'da bir kadın, birlikte kaldığı erkek arkadaşının evinin banyosunda ölü olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ederken talihsiz kadının kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi ile belirlenecek.

Odada olmadığını fark etti

Yunus Emre Mahallesi 2269 Sokak'ta bulunan toplu konutlar C1-5 Blok'ta meydana gelen olayda erkek arkadaşı İ.S'nin evinde kalan Esengül Prıehaeusser (37), gece yarısı duş almak için banyoya girdi. Erkek arkadaşı İ.S. ise yatarak uykuya daldı. Öğle saatlerinde uyanan İ.S, arkadaşı genç kadının odada olmadığını fark etti. Bunun üzerine banyoya bakan İ.S, arkadaşının banyoda yerde kıpırdamadan yattığını görünce hemen sağlık ekibinden yardım istedi.

Otopsi yapılacak

Adrese gelen sağlık ekibi, yaptığı kontrolde kadının yaklaşık 5-6 saat kadar önce hayatını kaybettiğini tespit etti. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Prıehaeusser'in cesedi kesin ölüm sebebinin tespit edilebilmesi için otopsi yapılmak üzere Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER