THY'den gençlere part-time iş imkanı: Son başvuru tarihi 1 Mart!

Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları, başlattığı Anadolu İstasyonları Part-Time Öğrenci İstihdam Programı kapsamında 3'üncü sınıf öğrencilere iş imkanı sunuyor. Başvuruları 17 Şubat'ta başlayan programa son başvuru tarihi 1 Mart olarak belirlendi

THY'den gençlere part-time iş imkanı: Son başvuru tarihi 1 Mart!

Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları (THY), başlattığı Anadolu İstasyonları Part-Time Öğrenci İstihdam Programı kapsamında 3'üncü sınıf öğrencilere iş imkanı sunuyor. Başvuruları 17 Şubat'ta başlayan programda son başvuru tarihi 1 Mart olarak belirlendi

Türk Hava Yollarının (THY) 3'üncü sınıf öğrencilerine yönelik başlattığı "Anadolu İstasyonları Part-Time Öğrenci İstihdam Programı"nı tanıtmak üzere Samsun Üniversitesine gelen THY İstihdam Uzmanları Cihan Turan ve Yunus Bağırmaz, Havacılık ve Uzay Fakültesinde öğrencilerle buluştu.

İstihdam programı 6 ay sürecek

Part-time istihdam programının 6 ay süreceği, programın sonunda başarılı olan ve havacılık sektöründe çalışmaya uygun olan öğrencilerin, THY'de istihdam edilmek üzere değerlendirilebileceği belirten THY İstihdam Uzmanı Cihan Turan, öğrencilerin bu programa ilgi duymalarının kendileri için faydalı olacağını ve 17 Şubatta başlayan part-time istihdam programı başvurularının, 1 Mart'ta sona ereceğini ifade etti.

Etkinliğin sonunda öğrenciler, programla ilgili sorulardan oluşan online oyuna kayıt yaparak soruları cevapladılar. Soruları en hızlı ve doğru cevaplayarak birinci olan öğrenciye THY'e ait Businessclass yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere ise uçak maketi hediye edildi. Etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER