THY Seferlerine Şok Durdurma Kararı!

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağladığı yetersiz hizmet sebebiyle o ülkede seferlerinin durdurulmasına karar verildi

THY Seferlerine Şok Durdurma Kararı!

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağladığı yetersiz hizmet sebebiyle o ülkede seferlerinin durdurulmasına karar verildi.

16 ARALIKTAN İTABAREN UÇUŞLAR DURACAK

Geçtiğimiz günlerde ekonomi sınıfında alkol yasağı getiren THY büyük eleştiri almıştı. Müşteri memnuniyeti konusunda diğer markaların önüne geçen THY’ye Nijerya Sivil Havacılık İdaresi’nden (NCAA) “uçuşları durdurma” kararı geldi. Yolcularla birlikte bagaj taşıyamaması sebebiyle yolcu memnuniyeti konusunda sıkıntılar yaşayan şirketin uçuşları 16 Aralıktan itibaren beklemeye alınacak.

PROBLEMLER SÖYLENMİŞTİ

Nijerya Federal Havacılık Dairesi çalışanı Abdullahi Sidi, durumun düzelmesi için uyarılarda bulunduğunu ancak bir değişikliğin olmadığını söyledi. Bagajsız şekilde havalimanına gelen yolcuların olay çıkarttığını ve işleri sekteye uğrattığını dile getirdi. Nijerya’da Abuja, Lagos, Kano ve Port Harcourt’a uçuşlar düzenleyen THY’nin alınan kararla ilgili alacağı önlem merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER