Ünlü Giyim Mağazası İflasın Eşiğinde!

Son günlerde birçok giyim mağazası maddi sıkıntılar sebebiyle konkordato talebinde bulunmuştu. Ünlü kadın giyim mağazası Herry'nin de iflasın eşiğinde olduğu konuşuluyor

Ünlü Giyim Mağazası İflasın Eşiğinde!

Geçtiğimiz aylarda İnci, Kemal Tanca, Collezione, Yeşil Kundura ve Beta gibi büyük firmalar maddi sıkıntılar yaşamış ve konkordato talebinde bulunmuşlardı. Bu markaların arasına ünlü kadın mağazası Herry'de katıldı.

HİSSELERİNİ DEVRETTİ

Maddi sıkıntılar yaşayan giyim mağazasının zor günlerden geçtiği biliniyor. Şirketin ortağı Selami Sarı hisselerinin tamamını diğer ortak Adnan Kaplan’a devretti. Firmanın yönetim merkezi olan Kağıthane’deki binası ise şu an için kapalı durumda.

Şirketin ortağı Sarı'nın üretim merkezi yapmak için kurduğu Trabzon'daki tesis de, maddi sıkıntılardan etkilenerek kapatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 11:27

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER