Ünlü Radyo Kanalı Resmen Satıldı!

15 yıldan beri çizgisini koruyarak yayın hayatına devam eden ve araçların vazgeçilmezi haline gelen Radyo Alaturka el değiştirdi

Ünlü Radyo Kanalı Resmen Satıldı!

15 yıldan beri çizgisini koruyarak yayın hayatına devam eden ve araçların vazgeçilmezi haline gelen Radyo Alaturka, Türkiye'nin önde gelen Kozmetik Markası Sinoz'u da bünyesinde bulunduran Yasin Şirketler Grubu tarafından satın alındı. 

SEKTÖRÜN GÜÇLÜ İSMİ

Temsil ettiği müzik türü sebebiyle "Baba Radyo" ile birlikte başı çeken Radyo Alaturka, 2004 yılından beri çizgisinin dışına çıkmayarak sadık bir dinleyici kitlesi yakaladı. Araçların vazgeçilmezi haline gelen Radyo Alaturka, 3 yıllık Gitassi Medya macerasından sonra Yasin Şirketler Grubu tarafından satın alındı. Kozmetik sektörünün ağır toplarından olan Yasin Şirketler grubu; sinoz, biolog ve dermier gibi markalarıyla Dünya'nın pek çok ülkesine de ihracat yapıyor.

Radyonun el değiştirmesinden sonra program akışında herhangi bir değişiklik yaşanmazken yaklaşık olarak 10 yıldır Radyo Alaturka'da program sunan Tuğba Saraçlar, Genel Yayın Yönetmenliği koltuğuna getirildi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER