Ünlü Tavuk Markası İcradan Satışa Çıkıyor!

2015 yılında mali kriz nedeniyle iflasına karar verilen Şeker Piliç'e ait 37 marka, icradan açık artırma usulü ile yarı fiyatına (372 bin TL) satılığa çıkacak.

Ünlü Tavuk Markası İcradan Satışa Çıkıyor!

Bir dönem Türkiye'nin en büyük beyaz et üreticilerinden biri olan Şeker Piliç, içine düştüğü mali krizi aşamayınca 2015 yılında iflasına karar verildi.

Taşınır ve taşınmaz mallarının ardından şimdi de sahip olduğu markaların icra yoluyla satışı gerçekleştirilecek.

AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK

İcraburada.com sitesinde yer alan şartnameye göre Şeker Piliç'e ait 795 bin TL değerindeki 37 adet marka icradan yarı fiyatı olan 372 bin TL'den açık artırma usulü ile satışa çıkacak. 24 Ocak 2020 tarihinde saat 13.40'da Bandırma'da yapılacak olan ihale ile uzun yıllardır sektörde öncülük yapan marka yeni sahibinin olacak.

"TANINAN BİR MARKANIN SATIŞI YAPILACAK"

İcra uzmanı Caner Çakı, bu tarz ihalelerin son yıllarda arttığını ifade ederek, “Sektöründe tanınan ve bilinen bir markanın satışı yapılacak. İhale de şirkete ait toplam 37 markanın patenti tek satış usulü ile yapılacak. Türkiye'de tanınan ve bilinen bir marka olduğunu söylemek mümkün” dedi. Şeker Piliç'e ait 795 bin TL değerindeki 37 adet marka icradan yarı fiyatı olan 372 bin TL'den açık arttırma usulü ile satışa çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER