Elazığ'ın merkeze bağlı Sugözü Mahallesi Muhtarı Seda Gündoğan Elazığ Belediyesi'nin yol yapım çalışmasında mahallenin yollarını yapmadığını belirterek taşeron firma kamyonetinin önünü keserek oturma eylemi yaptı. 

Gündoğan, "Biz seçilmiş insanlarız, herkes görevini yapacak. Yetkilisi de buraya gelecek ekibi çekecekmiş ekibi de bırakmıyorum. Gelsin ekibini alabiliyorsa alsın buraya asfalt dökülünceye kadar da buradan kalkmayacağım. Adamlar sanki babalarının hayrına iş yapıyor" ifadelerinde bulundu.

Muhtar Gündoğan şunları aktardı; 

Muharrem Ince'den flaş karar. Memleket Partisi'nin kapısına kilidi vurdu Muharrem Ince'den flaş karar. Memleket Partisi'nin kapısına kilidi vurdu

"Biz seçilmiş insanlarız, herkes görevini yapacak. Yetkilisi de buraya gelecek ekibi çekecekmiş ekibi de bırakmıyorum. Gelsin ekibini alabiliyorsa alsın buraya asfalt dökülünceye kadar da buradan kalkmayacağım. Siz burayı böyle bırakıp gidemezsiniz. Müdürün 'Ekibi çekerim' diyor. Bu ne demek ya? Herkes işini düzgün, dürüst yapacak. 

Adamlar sanki babalarının hayrına iş yapıyor. Buradaki kimse babasının hayrına iş yapmıyor, herkes işini dürüst yapacak. Bende seçilmişim belediye de seçilmiş, buranın müdürü nerede? Yapacağınız 100 metre yol... 100 metre yol yapamıyor muyuz biz? 2 senedir bu mahalle hizmet görmedi gelin şu mahallenin yollarına bakın. Bir yeri yapıp bir yeri yapmamak ne demek? Biz insanız, bu mahalledekiler insan."

Editör: Nehir Durdağı