FOX Spikeri Gülbin Tosun'dan köpek saldırısından kaçarken can veren Mahra'nın annesine şok sözler

FOX TV Hafta Sonu Ana Haber Spikeri Gülbin Tosun ile köpek saldırısı nedeniyle hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar'ın annesi Derya Pınar arasında sosyal medyada yaşanan diyalog tepkilere neden oldu.

FOX Spikeri Gülbin Tosun'dan köpek saldırısından kaçarken can veren Mahra'nın annesine şok sözler

10 yaşındaki Mahra Melin Pınar adlı kız çocuğu, geçtiğimiz aylarda Antalya Serik'te köpekten kaçarken kamyonun altında kalmış, ardından ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede bir süre tedavi görmüş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. FOX TV Hafta Sonu Ana Haber Spikeri Gülbin Tosun ile Mahra'nın annesi Derya Pınar arasında sosyal medyada yaşanan diyalog tepki çekti.

Mahra Melin'in annesi Derya Pınar, sokak hayvanlarının toplatılarak kapalı bir alanda bakılması gerektiğini ifade ederken, Tosun'dan bu fikre tepki geldi. Tosun, "Sizin yüzünüzden evlatlarımıza mezarda bile rahat yok" diyen Pınar'a "Senin peşinden yarın geliyorum. Arsız sefil" diyerek eleştirileri üzerine çekti.

Tosun'un paylaşımına acılı anne Derya Pınar'dan yanıt geldi. Pınar, verdiği yanıtta "Bana Mahra'yı geri getirebilir misin? Varsa vicdanın bunun cevabını ver" ifadelerini kullandı.

Bu diyaloğun kısa süre içerisinde yayılmasının ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, "GülbinTosunİstifa" etiketi altında topladı. Hakkındaki istifa talebine yanıt veren Tosun ise, "İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! #GülbinTosunİstifa... Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşallah" diyerek yanıt verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER