Thomas Cook İflası THY'ye Yaradı: İngiltere'den Antalya'ya Yeni Hat!

Merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan seyahat ve turizm şirketi Thomas Cook’un iflas etmesinin ardından Türk Hava Yolları İngiltere’den Antalya’ya tarifeli uçuş başlattı

Thomas Cook İflası THY'ye Yaradı: İngiltere'den Antalya'ya Yeni Hat!

Merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan seyahat ve turizm şirketi Thomas Cook’un iflas etmesinin ardından Türk Hava Yolları İngiltere’den Antalya’ya tarifeli uçuş başlattı.

OLUŞAN BOŞLUĞU THY DOLDURDU

Thomas Cook’un iflas etmesinin ardından birçok şirket oluşan boşluğu doldurmak için İngiltere’ye yeni seferler başlatmıştı. Türk Hava Yolları da iflasın ardından İngiltere’nin Birmingham kenti ile Antalya arasında tarifeli uçuş başlatacak.

HAFTANIN İKİ GÜNÜ UÇUŞ OLACAK

Haftanın iki gününde yapılacak olan uçuşlar Çarşamba ve Cuma günleri düzenlenecek. Seferler için düşünülen uçak modelin ise 162 koltuklu Boeing 737-800 olduğu açıklandı. Uçuşların 3 Haziran tarihinde başlayacağı söylenirken, bilet ücretlerinin 216 Euro gidiş-dönüş şeklinde fiyatlandırılacağı öğrenildi. THY Birmingham Müdürü Ömer Faruk Alier, önceki yıllarda Antalya’ya uçuşların Birmingham insanı tarafından oldukça fazla talep edildiğini, yeni hattın bu yüzden açıldığını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER