Filipinli model 27 yaşındaki Geneva Lopez ve sevgilisi Yitshak Cohen Capas şehrine bir mülk anlaşması yapmak üzere gittikleri sırada kaybolmuştu. İki hafta önce kaybolan çiftin cesetleri, Tarlac'ın Capas şehrindeki bir taş ocağında sığ bir mezarda bulundu.

Çiftin SUV aracı, Capas'taki Cristo Rey köyü yakınlarında yanmış halde bulunmuş, bu durumun ardından kapsamlı bir arama başlatılmıştı. İhbar üzerine yapılan özel arama operasyonu sonucunda Lopez ve Cohen'in cesetleri, taş ocağındaki sığ mezarda bulundu.

Ulusal Polis Sözcüsü Albay Jean Fajardo, "Muhbir, bizi bu mezar yerine yönlendiren kilit kişiydi. Onun olmadığı bir durumda, cesetleri bulmak çok daha uzun sürebilirdi" şeklinde konuştu.

Trump'a suikast girişiminde bulunan Crooks'un aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu! Trump'a suikast girişiminde bulunan Crooks'un aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu!

Otopsi raporuna göre çift, ateşli silah yarası nedeniyle yaşamını yitirmişti. İki ihraç edilmiş polis memuru da dahil olmak üzere dört şüpheli tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Editör: Nehir Durdağı