2. Abdulhamit'in Torunundan Olay Tweet!

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ve Osmanlı Hükümdarı 2. Abdulhamit'in torunu olan Osman Osmanoğlu, bu kez de kişisel hesabından attığı tweetle sosyal medyayı karıştırdı

2. Abdulhamit'in Torunundan Olay Tweet!

Osmanlı Hükümdarı 2. Abdulhamit'in torunu olan Orhan Osmanoğlu'nun Twitter üzerinden yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu. 

ATTIĞI TWEET TEPKİ ÇEKTİ

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ve TRT ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdulhamid dizisinin de danışmanlığını yapan Osmanoğlu, "Çocuklarınızı Arapça kurslarına gönderin. Dil tercihi yapanları üniversitede Arap dili bölümlerine yönlendirin. Arapça 13. yüzyılın ilim dinidir. Gene olacak. Arapça geleceğin dilidir" yazarak tepkileri üzerine çekti. 

'DOLAR DÜŞECEK' DEMİŞTİ

Daha önce de kişisel Twitter hesabından ekonomi ve yatırımla ilgili tavsiyelerde bulunan Osmanoğlu, TL dolar kurunun düşeceğini iddia ederek "Dolarınız varsa satın. 1,5 TL'ye inme ihtimali var" paylaşımında bulunmuştu. 

Osmanoğlu'nun paylaşımına Twitter ve Ekşi Sözlük adlı platformandan da binlerce yorum yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları Osmanoğlu'nun paylaşımından sonra ikiye bölündü.

TWEET'İ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER