Abdüllatif Şener'in koronavirüs paylaşımına tepki yağdı!

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Twitter'dan yaptığı açıklamayla konuşuluyor. Koronavirüs yayılırsa ve etkisini 6 ay sürdürürse ülkede iktidarın ayakta kalamayacağını söyleyen Şener'in paylaşımına tepki yağdı.

Abdüllatif Şener'in koronavirüs paylaşımına tepki yağdı!

Koronavirüs ilk defa Türkiye'de bir kişide tespit edildi. Paniğe sürükleyen paylaşımlar git gide yayılırken bir paylaşım da CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener'den geldi.

6 aya hiçbir iktidar ayakta kalamaz

Abdüllatif Şener, yaptığı Twitter paylaşımında dünya ekonomisinin çöküşe doğru gittiğini, koronavirüs bu hızla devam ederse 6 aya kadar hiçbir iktidarın ayakta kalamayacağını söyleyip 'Yeni bir dünyaya merhaba' dedi. 

Şener'in paylaşımı:

Tepkiler gecikmedi

Şener'in bu paylaşımına tepkiler de gecikmedi. Kullanıcılar Şener'i koronavirüs üzerinden siyaset yapmakla suçladı, tweet'e tepki yağdı.

İşte o yorumlar:

*Allah hiç kimseyi sandıktan değil de  corona virüsünden medet umacak hale getirecek kadar rezil etmesin! Bu nasıl bir gaflet, nasıl bir ihanet anlamak mümkün değil. Yeter ki Erdoğan gitsin de varsın ekonomik kriz çıksın, virüsten binler ölürse de ölsün" gafletindeler.

*Keşisel ikbalini devletin, hatta dünyanın çöküşüne bağlayan, ve bunu bir müjde gibi paylaşan bir zavallının siyasetçi olduğunu iddia etmesi, ne acıklı bir dram!

*Memleket batarsa siz üzerindemi kalacaksınız?....Böyle olumsuzluklardan medet ummak nasıl bir aymazlık?

*Umudunu virüse bağlayanı ilk defa görüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER