Ak Parti 'den '12 Eylül' açıklaması! Millet düşmanlığıdır

Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik "12 Eylül darbesinden 15 Temmuz darbe girişimine kadar millet düşmanları bir çok kez saldırdı demokrasimize. Her darbe, millet düşmanlığıdır. Darbeler ve vatanseverlik bir arada olamaz. Kendi milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir." dedi.

Ak Parti 'den '12 Eylül' açıklaması! Millet düşmanlığıdır

Ak Partisi Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya üzerinden '12 Eylül Darbesi' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Ömer Çelik şunları paylaştı: "12 Eylül darbesinden 15 Temmuz darbe girişimine kadar millet düşmanları bir çok kez saldırdı demokrasimize. Her darbe, millet düşmanlığıdır. Darbeler ve vatanseverlik bir arada olamaz. Kendi milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir.

Darbeler ve vesayet girişimleri için gerekçe uyduranlar, silahlı darbeye girişenlerden daha büyük düşmanlık etmişlerdir ülkemize. Sahte bir vatanseverlik anlayışını demokrasinin önüne geçirmeye çalışmışlardır. Hukuk dışı vatanseverlik olmaz."

En son 15 Temmuz darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu kararlı ve dirayetli tutum ülkemizi ve demokrasimizi düşman işgaline karşı koromuştur. 27 Mayıs darbesinden beri süren bu düşmanlıkla mücadelemiz sürecektir  ifadelerini kullnadı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER