Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş son seçim anket sonucunu açıkladı!

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş son seçim anket sonucunu açıkladı. Kurtulmuş, "Kamuoyu anketlerinde AK Parti açık ara birinci partidir" dedi

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş son seçim anket sonucunu açıkladı!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Ordu'da düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda konuştu. Kurtulmuş burada yaptığı konuşmasında son seçim anket sonuçlarını açıklayarak "bütün kamuoyu anketlerinde AK Parti açık ara birinci partidir ve bütün yaş gruplarında birinci partidir." dedi.

Anket sonuçlarındaki başarılarının arkasında siyasi tecrübelerinin olduğunu belirten Kurtulmuş, "Bu başarının arkasında gerçekten fedakarca çalışmanın yeri var" diye konuştu.

"Gönüle girmek zordur ama gönüllerden düşmemek çok çok daha zordur." diye konuşan Numan Kurtulmuş, "Önümüzdeki 2023 ve 2024'ün bizim açımızdan siyasal ahlak bakımından belirleyici olan kısmı burasıdır. Gönüllerden düşmemektir. Bu fedakarlık ister, daha çok çalışmak ister, daha çok emek ister. İnşallah yolumuza devam edeceğiz. Allah'ın izniyle 2023'ü kazasız belasız atlatarak 2024'de aldığımız oyun daha fazlasını alarak yolumuza devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER