Ak Parti grubunun engellediği konuyu Erdoğan'a açan Mansur Yavaş çözüm için sözü aldı!

Ak Parti ve MHP'li meclis üyeleri tarafından engellenen Ankara'ya otobüs temin edilmesi konusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş, Erdoğan'dan sözü aldı

Ak Parti grubunun engellediği konuyu Erdoğan'a açan Mansur Yavaş çözüm için sözü aldı!

Ak Parti ve MHP'li meclis üyeleri tarafından engellenen Ankara'ya otobüs temin edilmesi konusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş, Erdoğan'dan sözü aldı.

Geçtiğimiz günlerde Beştepe görüşerek tüm dikkatleri üzerine çeken erdoğan ve Yavaş'ın ne konuştuğu merak konusu olmuştu. O güne dair ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Yavaş'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan otobüs sayılarının artırılmasına dair söz aldığını aktardı. Yavaş'ın dış kredi bulup yeni otobüs alımı yapmak istemesi AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri tarafından engellenmişti.

Yavaş, dış kredi bulup yeni otobüs alımı yapmak için Büyükşehir Meclisi'nden izin almak istediğinde reddedildi; halka şikayet edince bu sorunu aştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde de "konuyla ilgilenileceği" sözünü aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER