AK Parti kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye özel teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bir bölümünde MHP lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkür edip "Türkiye'yi önce 2023 hedeflerine, ardından da 2053 vizyonuna Cumhur İttifakı'yla kavuşturacağız." ifadelerini kullandı

AK Parti kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye özel teşekkür

AK Parti 7.Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda saat 10.00'da başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre salonuna 10.40 civarında geldi. Öncesinde dışarıda kendisini bekleyen kalabalığı selamlayan Cumhurbaşkanı, burada kısa bir konuşma yaparak salona girdi.

Coşkulu kalabalığı burada da eşi Emine Erdoğan ile selamlayan Erdoğan, devamında kürsüye çıkarak "2023'ün manifestosu olacak" dediği konuşmasına başladı.

Erdoğan, "MHP'ye ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye, büyük ve güçlü Türkiye için bizimle birlikte yürüdükleri için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Milletimizin 15 Temmuz'da meydanlarda kurduğu Cumhur İttifakı'nı Meclis'te koruyup sürdürdük. Cumhur İttifakı'n mensup her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nı MHP ile birlikte seçimlerde ve Meclis'te devam ettirerek mücadelemizin saflarını tahkim ettik ve genişlettik. Türkiye'yi önce 2023 hedeflerine, ardından da 2053 vizyonuna Cumhur İttifakı'yla kavuşturacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER