AK Parti'nin düzenleyeceği Türkiye Yüzyılı davetli listesi olay oldu: İşte listedeki şaşırtan isimler

Cumhuriyet'in 100. yılında AK Parti vizyonunun açıklanacağı etkinlikte bir ilk yaşandı.

AK Parti'nin düzenleyeceği Türkiye Yüzyılı davetli listesi olay oldu: İşte listedeki şaşırtan isimler

Ankara 28 Ekim 2022 cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla “Türkiye Yüzyılı” başlıklı vizyonun açıklanacağı etkinliğe sahne olacak. Cumhuriyet'in yüzüncü yılından yola çıkan AK Parti, yeni vizyonunu bu toplantıyla ilan edecek. Toplantı kadar 'Türkiye Yüzyılı' etkinliğinin logosu ve davetli listesi gündem oldu.

28 Ekim'de Ankara Arena'da düzenlenecek AK Parti etkinliğine uzun zaman sonra ilk kez muhalif gazeteciler de davet edildi. Listede Nevşin Mengü, Fatih Portakal, Soner Yalçın, Uğur Dündar gibi isimler bulunuyor. Davet edilenlerin etkinliğe katılıp katılmayacakları da merak konusu oldu. Daveti alan isimlerden bazıları anket açıp karar vermeye çalışırken, bazıları açıkça gideceklerini ilan ettiler. 

AK Parti Türkiye'nin Yüzyılı vizyonunu ilan edeceği 28 Ekim'deki etkinliğe uzun bir aradan sonra ilk kez muhalif gazetecileri de davet edildi. Davet alan gazetecilerin bazıları etkinliğe gideceğini açıklarken, bazıları henüz renk vermiş değil.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin vizyonunu açıklayacağı etkinlik 28 Ekim'de saat 16.00'da Ankara Arena'da gerçekleşecek. Türkiye'nin Yüzyılı vizyonunun açıklanacağı etkinliğe davet edilen muhalif gazeteciler ise şunlar:

-Nevşin Mengü,
-Soner Yalçın,
-Uğur Dündar,
-İsmail Saymaz,
-Doğan Şentürk (FOX TV Haber Koordinatörü)
-Özlem Gürses,
-Çağlar Cilara,
-İsmail Küçükkaya,
-Fatih Portakal,
-Taha Akyol
-Deniz Zeyrek
-Gürkan Hacır
-Candaş Tolga Işık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER