Ak Partili Mehmet Metiner'den canlı yayında Erdoğan gafı: Ahmet Hakan uyardı!

Ahmet Hakan'ın programına konuk olan Ak Partili Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili atılan bir tweeti okumak isterken yayının sesi kesildi. Ahmet Hakan Metiner'i uyararak 'Burada söylemezsiniz' dedi

Ak Partili Mehmet Metiner'den canlı yayında Erdoğan gafı: Ahmet Hakan uyardı!

AK Partili Mehmet Metiner CNN Türk'te katıldığı programda büyük bir gafa imza attı. Erdoğan'la ilgili atılan bir tweeti canlı yayında okumak isteyen Metiner, Ahmet Hakan tarafından uyarıldı. Bunun üzerine Metiner, "Ama başka türlü anlaşılmıyor" dedi.

Kadınlara ve siyasilerin eşlerine yönelik sosyal medyada yer alan çirkin paylaşımların konuşulduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Mehmet Metiner büyük bir gafta bulundu.

Açıklamasında "Başak Demirtaş'a da yapılan hakarete bakanlarımız da yöneticilerimiz de bizler de sert bir biçimde tepki verdik. Hakaretin kimden geldiğine bakılmaz. Ama sayın Erdoğan'a da hakaretler ediliyor" diyen Metiner, Erdoğan'la ilgili atılan bir tweeti okurken büyük bir gafa imza attı.

Metiner, tweeti okumak istedi ancak yayının sesi kısıldı. Ahmet Hakan ise "Bunu canlı yayında söyleyemezsiniz" diyerek Metiner'i uyardı. Metiner ise "Ama başka türlü anlaşılmıyor" diyerek kendisini savundu. Bunun üzerine Hakan, "Burası Twitter değil. Biz RTÜK'e tabiiyiz. Ceza yeriz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER