AK Partili vekil Zülfü Demirbağ'dan Elazığlı depremzedelere hakaret: 'Gidip kanınıza baktırın'

Elazığ'ın yerel televizyon kanalı Kanal Fırat'a katılan Ak Parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ'daki depremzede vatandaşların 'Sahipsiz Elazığ' sözlerine tepki göstererek hakarette bulundu

Elazığ'ın yerel televizyon kanalı Kanal Fırat'a katılan Ak Parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ'daki depremzede vatandaşların 'Sahipsiz Elazığ' sözlerine tepki göstererek hakarette bulundu.

Demirbağ: "Sahibi Allah'tır, sahibi Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

Demirbağ şunları kaydetti: "Tabii ki sahibi var Elazığ'ın. Tayyip Erdoğan var Allah'tan sonra. Biz varız. Ne demektir? Haşa, ben utanıyorum 'biz varız' derken. Sahibi Allahtır, Tayyip Erdoğan'dır, devlettir.

'Elazığ'ın sahibi yok' diyenlerin sahibi yok. Gitsin kan tahlilini yaptırsınlar. O kadar ucuz değil, araştıracak. Gafletten gelmiş paylaşmışsa bir şey demiyorum. Kampanyayı başlatanların kan tahlilini yaptırmak lazım.

Kovid-19 değil 'ihanet 19' virüsü var onların kanlarında." Demirbağ, devamında "Seçimden 3 ay sonra başladılar 'Elazığ'ın sahibi yok' diye. Sen seçiyorsun, seçme o zaman" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER