Alaattin Çakıcı'dan Kıbrıs'a kaçtığı yönündeki iddialara yanıt: Özgür bir vatandaşım!

Nisan 2020'de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, Kıbrıs'a kaçtığı iddialarına yanıt verdi

Alaattin Çakıcı'dan Kıbrıs'a kaçtığı yönündeki iddialara yanıt: Özgür bir vatandaşım!

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in ortaya attığı iddialar sonrası Alaattin Çakıcı'nın Kıbrıs'a kaçtığına dair iddialar ses getirmişti.

Alaattin Çakıcı, Kıbrıs'a kaçtığına yönelik haberlereTwitter hesabından yaptığı yazılı açıklamayla yanıt verdi. Çakıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Batı ve okyanus ötesi İsrail, ortaklaşa, ülkemizde, çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçilerini devreye sokarak, günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz, basın, sosyal medya ve televizyonlarda, devletimizin beka sorunu var iken, sürekli batının devreye soktuğu bu çirkin oyunda her konuda gündeme dolaylı da olsa getiriliyorum.

"TARAFIM DEVLETİN BEKASI VE DEVAMLILIĞIDIR"

Bunu gündeme getiren sözde basın mensupları, bir haberlerinde de "Alaattin Çakıcı Kıbrıs'a gönderildi" diyorlar. Ben şu an özgür bir vatandaşım , Kıbrıs'a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim. Bu kimsenin sorunu değilken, niye bu kadar sorun ediliyor. Ülkemiz üzerinde by-pass yapmak isteyen herkese sözüm şudur ki , devletin bekası söz konusuysa, tarafım devletin bekası ve devamlılığıdır. Kamuoyunun bilgilerine arz ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER