Ali Tezel, FETÖ Propagandasından Gözaltında: 'Sebebini Bilmiyorum'

Televizyonlarda sık sık görülen Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, sosyal medya hesaplarında FETÖ propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Tezel, Twitter hesabından "Gözaltına alınıyorum sebebini bilmiyorum" açıklamasında bulundu

Ali Tezel, FETÖ Propagandasından Gözaltında: 'Sebebini Bilmiyorum'

Televizyonlarda sık sık görülen Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, sosyal medya hesaplarından FETÖ propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Tezel, Twitter hesabından "Gözaltına alınıyorum sebebini bilmiyorum" açıklamasında bulundu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca yürütülen bir soruşturma kapsamında, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel bu sabah gözaltına alındı.

İHA'nın aktardığı habere göre Tezel’in, sosyal medya hesabından FETÖ propagandası yapmak ve örgütü destekleyici mesajlar attığı gerekçesi ile gözaltına alındığı öğrenildi.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürülen Tezel'in ifadesinin ardından savcılığa sevk edilmesi bekleniyor.

Gözaltına alınmasını sosyal medya hesabından duyuran Ali Tezel de, "Gözaltına alınıyorum sebebini bilmiyorum" dedi.

Göktuğ Efil

Göktuğ Efil, 1995 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Gazetecilik, SEO ve Photoshop eğitimleri aldı. Stajını THY ve Mercedes Benz'de web tasarımcı olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER