Amerikan Başkanı Bush’un Kaldığı Villa’ya Ferhat Aydoğan’dan Flaş Ziyaret

Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’ Amerikan Başkanı Bush’un Kaldığı Villa’ya Flaş Ziyaret yaparak Merhum Turgut Özal’ın sağ kolu baş danışmanı Nail Keçili ile bir araya geldiler

Amerikan Başkanı Bush’un Kaldığı Villa’ya Ferhat Aydoğan’dan Flaş Ziyaret

Amerikan Başkanı George W. Bush’un Marmaris’te konaklama yaptığı Villada Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’den Turgut Özal’ın Danışmanı Turgut Özal’ın gözde adamlarından Nail Keçili’yi Ziyaret Ettiler

8.Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın sağ kolu olarak bilinen ve aynı zaman da baş danışmanlığını yapan Nail Keçili’yi Genç Tv yöneticisi Gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire ziyarette bulundular.Nail Keçili’nin Marmaris’teki villasında ziyaret eden Gazeteci Aydoğan gündeme dair değerlendirmelerde bulunduğu rapor edildi.

Cem Uzan, Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, Süleyman Demirel, Vehbi Koç ve Alparslan Türkeş gibi isimlerle de  yakın samimiyeti ve dostlukları olduğu bilinen Nail Keçili gazeteci Aydoğan ve Metin Gire’ye eski anılarını anlatarak duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Nail Keçili kaldığı villada Amerikan Başkanı Buşh’u ağırladığı ve misafir ettiği ve buna dair anılarını da anlattı. Hiç bir yerde olmayan resimleri hatıra olarak da paylaşmasından gazeteci Ferhat Aydoğan ve Metin Gire memnun olduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER