AnadoluJet İkramlarına Sınır Getirdi: Kahve Menüden Çıktı!

THY’nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve Boeing’in 737 Max-8 tipi uçaklarının üst üste düşüşler yaşamasının ardından girdiği kriz sebebiyle tasarrufa gitmesi, alt kuruluşlarından biri olan AnadoluJet’i de etkiledi. Ekonomik bunalım sebebiyle uçuşlarda verilen kaşarlı sandviç ve kahve ikramı tamamıyla kaldırıldı

AnadoluJet İkramlarına Sınır Getirdi: Kahve Menüden Çıktı!

THY’nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve Boeing’in 737 Max-8 tipi uçaklarının üst üste düşüşler yaşamasının ardından girdiği kriz sebebiyle tasarrufa gitmesi, alt kuruluşlarından biri olan AnadoluJet’i de etkiledi. Ekonomik bunalım sebebiyle uçuşlarda verilen kaşarlı sandviç ve kahve ikramı tamamıyla kaldırıldı.

KRİZDEN ANADOLUJET DE ETKİLENDİ

İkram konusunda yıllardır müşteri öncelikli bir politika izleyen THY ve alt kuruluşu AnadoluJet’de bu kararın müşteriler üzerinde nasıl bir etki yaratacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde alkole sınır getiren THY Boeing krizi ve üst üste uçuşlarının iptal edilmesi dolayısıyla ekonomik bir reforma gitmişti. Bu düzenlemenin alt kuruluşları da etkilemesi durumun ciddiyetini gösteriyor.

SANDVİÇ MENÜDE YOK

AnadoluJet seferlerinde yolculara her daim kahve ve sandviç ücretsiz veriliyordu. Yeni kararla kahveyle birlikte sandviç de tamamen menüden çıkarıldı. Bundan böyle yalnızca zeytinli açma ikram edilecek ve isteyen kişiler yanında sadece çay tüketebilecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER